Klasy IV, V, VI, VII, VIII

Klasa IV

Wychowawca klasy mgr Ewa Majewska

Godziny
lekcyjne

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

830-915

 

matematyka

godzina z

 wychowawcą

język polski

wychowanie fizyczne 

925-1010

plastyka

wychowanie fizyczne

język polski

religia

język polski

1020-1105

technika

język polski

przyroda

język angielski

język angielski

1115-1200

język angielski

przyroda

język polski

matematyka

muzyka

 1215-1300   

wychowanie fizyczne


koło plastyczne

wychowanie fizyczne 

sks

1310-1355

ingormatyka 

  

kk

historia


 1405-1450 


15 - 15.45

 matematyka


koło
muzyczne





 sks  

religia

matematyka


Klasa V

Wychowawca klasy mgr Agnieszka Suleja

Godziny
lekcyjne

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

830-915

plastyka

język angielski

godzina z wychowawcą

religia

język polski  

 925-1010

wychowanie fizyczne

język polski

 język angielski

wychowanie fizyczne

wychowanie fizyczne

 1020-1105 

religia

 zaj. terapeutyczne

wychowanie fizyczne

geografia

matematyka

 1115-1200 

technika

matematyka 

 informatyka II 

matematyka

historia

 1215-1300 

matematyka

historia

informatyka I

język polski

sks

 1310-1355 

 język angielski

biologia

kk

 język polski

 1405-1450 


15-15.45

muzyka


koło muzyczne

język polski



sks

 plastyka



Klasa VI

Wychowawca klasy mgr Waldemar Majewski

Godziny
lekcyjne

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

830-915

język polski

 język polski/JB jęz.pol.

godzina z wychowawcą

muzyka

 język polski 

 925-1010

 język angielski

język polski

język polski

język polski

język angielski

 1020-1105 

 matematyka

matematyka/J.B. j. pol.

matematyka

zajęcia komputerowe gr. II

przyroda

 1115-1200 

 religia

język angielski

język angielski

religia

wychowanie fizyczne 

 1215-1300 

wychowanie fizyczne

wychowanie fizyczne

wychowanie fizyczne

matematyka/JB jęz. ang.

JB mat/sks

 1310-1355 

 technika

historia  

przyroda

zajęcia komputerowe gr.I/JB jęz. pol


 1405-1450 


15-15.45

historia/JB mat.



plastyka 



sks

przyroda/JB historia



Klasa VII

Wychowawca klasy mgr Emilia Kowalewska

Godziny
lekcyjne

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.30-9.15

matematyka

 matematyka

godzina z wychowawcą

matematyka

 język angielski

 9.25-10.10

 język polski

fizyka

matematyka

religia

język polski

 10.20-11.05

 wychowanie fizyczne

język polski

język angielski

język polski

wychowanie fizyczne

 11.15-12.00

 informatyka

wychowanie fizyczne

muzyka

język angielski

geografia

 12.15-13.00

historia

geografia

biologia

historia

plastyka

 13.10-13.55

 język niemiecki

zawodoznawstwo 

wychowanie fizyczne

fizyka

chemia

 14.05-14.50


15-15.45

religia




wdżwr

 terapia



język polski





język niemiecki



biologia

chemia

 

Klasa VIII

Wychowawca klasy mgr Urszula Maciejewska

Godziny
lekcyjne

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.30-9.15

wychowanie fizyczne

  biologia

godzina z wychowawcą

język polski

 matematyka

 9.25-10.10

 matematyka

matematyka

wychowanie fizyczne

matematyka

informatyka gr.II

 10.20-11.05

język polski

wychowanie fizyczne

edukacja dla bezpieczeństwa

religia

zawodoznawstwo

 11.15-12.00

 historia

język polski

historia

geografia

informatyka gr.I  

 12.15-13.00

religia

język angielski

język polski

fizyka

język angielski

 13.10-13.55

 fizyka

wychowanie fizyczne 

język polski

język niemiecki

wos

 14.05-14.50


15-15.45

język niemiecki



zdw./koło matematyka

 



język angielski





chemia




chemia

wos